Namuose > Naujienos > Turinys
5 žingsniai sėkmingai bendradarbiaujant su tiekėjais Azijoje
May 23, 2018


Balandžio mėnesio parodų frenzy yra toli nuošalyje, ir jūs surinkote daug kontaktų dėl galimo tiekėjo sandorio Azijoje. Ką tu darai toliau? Vykdykite šiuos penkis paprastus veiksmus sėkmingai spręsti tiekėjus Azijoje.

Sukurti santykius
Pirmasis žingsnis prieš įvedant sandorį su tiekėju yra pasiekti ir prašyti konkretaus produkto pavyzdžių. Tai ne tik leidžia jums įgyti produkto savybes, bet ir jūs ir gamintojas, ir jūs sutinkate su produkcijos reikalavimais ir kaina. Dažnai kalbų ir kultūriniai skirtumai gali sulėtinti bendravimo procesą, tačiau labai svarbu iš anksto išskaidyti šias detales prieš pateikiant didelį užsakymą.
Atlikite kruopštus darbus
Kai būsite patenkintas produktu, svarbu atlikti fono tyrimus, kad įsitikintumėte, jog susidūrėte su patikima kompanija. Yra keletas laisvų išteklių, kuriuos galima rasti internete, kad galėtumėte rasti juose esančių įmonių visame Azijoje, nors šie sąrašai gali būti reguliariai atnaujinami. Norėdami gauti išsamesnių rezultatų, apsvarstykite galimybę samdyti tokią įmonę kaip AQF atlikti gamyklos auditą. Paprastas gamyklos auditas užtrunka tik vieną dieną, o kainos yra prieinamos, vidutiniškai 298 USD. Tai yra paprastas būdas išvengti sukčiavimo ir įsitikinkite, kad gamykla turi patirties ir pajėgumų gaminti savo produktą.
Derėtis dėl sutarties
Kai baigsite savo tiekėją ir kainą, dar reikia išsiaiškinti kelias detales; svarbiausia, jūsų mokėjimo sąlygos. Nors yra keletas variantų, iš anksto niekada visiškai nefinansuokite pirkimo užsakymo. Vietoj to, apsvarstykite galimybę mokėti iš anksto numatytą procentą (paprastai 30%), o likusį likutį, kai užsakymas yra baigtas, o tikrinimo rezultatas - PASS. Suderinkite tinkamą pirkimo užsakymą, nurodydami savo gaminį, ženklinimą ir pakuotės specifikacijas, taip pat produkto kontrolinį sąrašą, jei taikoma, pirkimo sąlygas ir kokybės kontrolės planą.
Baigti patvirtinimo pavyzdžius
Pasibaigus sutarties sudarymui, atėjo laikas gauti galutinio produkto pavyzdį. Pateikite užklausą jums ir vienai jūsų kokybės kontrolės bendrovei. Šis žingsnis pasiruošia gamybai, patvirtinant produkto spalvą, formą, funkcionalumą ir jausmą, taip pat nustatant neatitikimus ir priimant sprendimus.

Kvalifikacijos kontrolės įmonės inspektorius, be gaminio specifikacijų ir kokybės reikalavimų, vietoje naudoja pavyzdį, lyginant jį su faktine produkcija. Šiame etape planu atlikti bet kokius būtinus laboratorinius tyrimus, kad produktas atitiktų galiojančius vietinius ir tarptautinius reikalavimus. Pasirinkite praneštą įstaigą, pripažintą jūsų importuojančioje šalyje. Galų gale, jūs nenorite, kad jūsų siunta būtų atmestas muitinės įstaigoje (dėl reikalavimų nesilaikymo) arba jūsų klientas (dėl blogos kokybės).
Sukurti kokybės kontrolės strategiją
Stiprus kokybės kontrolės strategijos tikslas - aptikti defektus visame gamybos procese, todėl labai svarbu bendradarbiauti su tiekėju. Iš tikrųjų, kokybės kontrolė yra naudinga abiem šalims, nes tiekėjai gali sėkmingai užbaigti pirkimo užsakymus, o jūs patenkinti galutiniu produktu. Susitarti dėl patikrinimų per visą gamybos procesą ir priimtinus kokybės apribojimus, naudojant AQL lentelę (kiek bandinių bus kontroliuojama, su defektu susijusių prekių, kurias norite priimti, ir dar daugiau).
Kelyje nuo parodos iki pristatymo į gaminį yra gana ilgai, ir yra daugybė klaidų, nesvarbu, kiek laiko esate versle. 电镀自动线(Auto Plating Line).png