Namuose > Naujienos > Turinys
Bendradarbiavimo tarp elektrinių ir mechaninių sričių apibrėžimas
Jul 03, 2018

Šiuolaikiniai elektromechaniniai dizainai turi daugybę dizaino iššūkių, dėl kurių visame projektavimo procese kyla įvairių kliūčių. Paprastai šiuos iššūkius galima suskirstyti į dvi pagrindines grupes:

1. Susidūrimai, atsirandantys dėl komponentų ir mechaninių nuokrypių, nebuvo apskaityti

2. Projektavimo duomenų sinchronizavimas tarp elektrinių ir mechaninių konstrukcijų

Anksčiau dizaineriai dažnai turėjo keistis el. Laiškais pirmyn ir atgal, kad iš tikrųjų suprastų kitų dizainerių ketinimus. Šis procesas buvo sudėtingas, dažnai informacija buvo prarasta arba buvo daug laiko, kai dizaineriai nepasikeitė jokios informacijos. Todėl dizaineriai dažnai turėjo pažeidimų, dėl kurių kilo problemų žemyn.

Dėl šios priežasties dizaineriai praleido daug laiko atnaujindami dizainą, siekdami užtikrinti, kad bendras dizainas atitiktų dizaino reikalavimus prieš galutinį pasirašymą.

Įvedus ProSTEP formatą (IDX), galima ir labai paprasta sinchronizuoti elektrinius ir mechaninius srautus. Dizaineriai gali lengvai bendradarbiauti su kiekvienu domenu bet kuriuo dažniu per visą projektavimo procesą. Jie gali keistis tikra konstrukcija, siekdami užtikrinti, kad kiekviename konstrukcijos etape būtų laikomasi visų mechaninių ir sudėtinių dalių tarpus.

Ką reikia pakeisti, kad ši sinchronizacija būtų sėkminga? Naudodama šią galingesnę technologiją, daugiau atsakomybės apibrėžiamas informacijos mainų srautas. Projektavimo srauto apibrėžimas yra itin svarbus veiksmingam procesui. Šiame etape investuotas laikas sumažina nereikalingus veiksmus ir užtikrina, kad per visą projektą būtų keičiamasi teisingais duomenimis ir kad jie būtų vykdomi.

Daugumoje elektromechaninių projektų pagrindinius konstrukcinius apribojimus pirmiausia nustato inžinierius mechanikas, įskaitant plokštės brėžinius, tvirtinimo angos vietas, talpyklų talpinimo vietas, jungčių talpyklas ir pan. Tada dizaino reikalavimai ir lentos elementai keičiami su ECAD dizaineris, siekdamas užtikrinti, kad projekto pradžiai būtų naudojama teisinga informacija.

Pradinis keitimas yra "Pradinis" failas ir tas pats, kaip jei naudojate IDF, nes jame bus visa surinkimo duomenų bazė iš mechaninio domeno. Tačiau tai yra vienintelis šių dviejų panašumų. Naujoji ProSTEP iViP schema dabar leidžia jums pereiti nuo vienos statinės failo siuntimo į / iš kiekvienos projektavimo komandos, nes tai leidžia kiekvienam domenui siųsti papildomus duomenis (ty: tik tai, kas pasikeitė po pradinio "bazinio" keitimosi).

Kaip jūs galite įsivaizduoti, tai palengvina daug nuoseklesnį ir tikslesnį informacijos srautą tarp dizaino disciplinų, nes jame taip pat pateikiama skirtumų ataskaita, taip pat pateikiamos pastabos apie tai, kas tiesiogiai pakeista IDX byloje, ir galimybė grafiškai ištirti atnaujinimus ant PCB arba mechaninio surinkimo ir priimti ar atmesti juos. Šis procesas skatina glaudesnį bendradarbiavimą ir leidžia greičiau nustatyti svarbiausius klausimus projektuojant.

Toliau nurodyti veiksmai apibūdina tipišką darbo eigą tarp ECAD ir MCAD projektavimo priemonių naudojant ProSTEP iViP schemą:

1. Inžinierius mechanikas sukuria PCB įrenginio viduje, kuris tvirtinamas prie esamos techninės įrangos.

2. "Pradinis" IDX failas eksportuojamas į ECAD dizainerį.

3. "Pradinis" yra priimtas ECAD projekte, sinchronizuojant ECAD su MCAD duomenų bazėmis.

4. ECAD dizaineris tada atspausdina "Atsakymo" failą MCAD inžinieriui, kad "Baseline" buvo priimtas.

5. Lenta modifikuojama MCAD arba ECAD įrankių komplekte ir siunčiama į atitinkamą įrankį naudojant pasiūlymo (papildomą) bendradarbiavimo failą.

6. ECAD dizaineris (arba MCAD inžinierius) peržiūri atnaujinimus ir priima arba atmeta pasiūlymą ir siunčia atsakymo failą autoriui.

7. Antrasis dizaineris / inžinierius priima "Atsakymo" failą ir procesas tęsiasi.