Namuose > Naujienos > Turinys
Aliuminio PCB modeliavimas
Oct 20, 2017

Aliuminio modelio naudojimas yra labai platus, trijų šonkaulių, penkių šonkaulių, žymeklio aliuminio yra įprasti veislių, konstrukcijos, transportavimo, dekoravimo, šaldymo įrangos ir kitose srityse galima pamatyti aliuminio PCB modelį. Šiandien "Suzhou" modelio aliuminio tiekėjai - "Long Kai Aluminium", kad papasakotų apie aliuminio PCB kaupimosi metodą.

Įvairių aliuminio rūšių modeliai šiandien yra visur, bet daugelis aliuminio gamintojų modelių nežino, kaip atlikti aliuminio produktų kaupimąsi. Galima padalyti į produktus sandėlyje ir produktų sandėlyje. Produkte yra aliuminio PCB, kurį reikia rafinuoti, aliuminio PCB sandėlis. Apdailos aliuminio korpusą, apdailos po fizinio ir cheminio aliuminio modelio patikrinimo, o ne užsakyta sutartyje, sukurtoje planuojamo aliuminio paviršiaus. Produktų modelis Aliuminio PCB kaupimo metodai:

1. Tame pačiame krosnies numeryje (įprastame anglinio plieno serijos numerio variante) aliuminio PCB modelis turi būti sukrautas kartu, kad visas aliuminio PCB arba viso aliuminio korpuso paviršius galėtų būti išgrynintas kartu, nepralenkiant aliuminio apdirbimo proceso modelio, be to, užkirsti kelią mišrių skaičių ir prarasti.

2. Tą pačią sutarties formos aliuminio tvarką reikėtų sujungti, kad organizuotų gamybą pagal sutartį.

Produktų modelis Aliuminio PCB kaupimo metodai:

1, nepriklausomai nuo plieno ir pagal aliuminio PCB sekcijos modelį nuo kaupimosi;

2, nepriklausomai nuo modelio aliuminio sekcijos ir plieno dalies kaupimo;

3, pagal užsakymo sutarties sudarymą

4, atsižvelgiant į aliuminio PCB numerio (partijos numerio) modelio struktūrą, dėl įvairių priežasčių, anksčiau aprašytas kaupimo metodas nėra naudojamas atskirai, bet atsižvelgiant į konkrečias gamybos aplinkybes, tarpusavyje naudojant saugų gamybos vietą peržiūra nustatoma buriu.

Pattern Aluminum PCB taip pat turėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.

1. Jei norite surasti norimą aliuminio PCB pavidalą, akumuliatoriaus aliuminio PCB kaupiklyje reikia orientuoti ženklą ant aliuminio PCB pusės.

2. Kamino aukštis turi atitikti saugos technikos taisyklių reikalavimus. Krovimo padėtis turėtų būti daugiau nei 2 m atstumu nuo geležinkelio ar greitkelio. Būtina atidėti ne mažiau kaip 1 m tarp krūvos.

3. Stacked pattern Aliuminio PCB yra būtina, kad būtų ragas ar stovas, kad būtų išvengta aliuminio krūvos kriauklei ir pakreipimui.