Namuose > Naujienos > Turinys
Dervos plėvelės ir medžiagos sukurtas tampus elektronika
Jul 25, 2017

Panasonic sukūrė minkštas, lankstus ir tampus polimero dervos filmas, kuris naudoja savo patentuotą tampus dervos technology.he, bendrovė taip pat pateiks skaidri elektrodų medžiagos ir laidžios pastos kartu su šia izoliacinės plėvelės.

Šios izoliacinės filmuota medžiaga yra teigiama, kad iki 2,5 viršijančio jo pradinį ilgį ir tada grįžta į savo pradinę formą, funkciją, kuri sako, kad sunku rasti įprastinių lanksčių medžiagų. Jis prisitaiko norimą manieros lankstymo ir tam tikru mastu netaisyklingos formos paviršiai, sumažinti esamą dizainas apribojimus. Pvz., jis sakė, kad minkšta ir tampus elektroniniais prietaisais, kurie pritaikomi prie įvairių formų statyba.

Naudojant tampus dervos kaip pradinė medžiaga, Panasonic taip pat sukūrė skaidrią elektrodų medžiagos ir laidus pasta, kurios lieka laidus net po pakartojama ciklų ruožas ir atkūrimo. Skaidri elektrodų medžiaga sudaro laidus plonu Anglies nanovamzdeliai suformuota į pagrindinę medžiagą tampus dervos. Laidžios pastos buvo pagamintas derinant tampus dervos, naudojamos kaip rišiklis, su sidabro užpildas.

Naujai sukurta medžiaga yra teigiama, kad būti dislokuojamos įvairių taikomųjų sričių, iš Nešiojami davikliai, prietaisai

monitorius ir robotai.