Namuose > Naujienos > Turinys
Vienos ir dviejų sluoksnių taryba
Oct 31, 2017

Plokščių surinkimo schema yra bendros PCB sistemos konstrukcijos pagrindas. Laminuotos konstrukcijos, jei jos yra sugedusios, galiausiai paveiks bendrą EMC našumą. Apskritai stogo dizainas iš esmės atitinka dvi taisykles:

1. Kiekvienas lyginimo sluoksnis turi turėti gretimą atskaitos sluoksnį (galios arba formos);

2. Gretimą magistralę ir sluoksnius reikia laikyti mažiausiu atstumu, kad būtų užtikrinta didesnė maišymo talpa;

Toliau išvardyti krūviai iš vieno sluoksnio į aštuonių sluoksnių plokštę:

Dviejų sluoksnių valdybai dėl nedidelio sluoksnių skaičiaus nėra problemų su krūva. Valdykite EMI spinduliuotę daugiausia iš laidų ir išdėstymo apsvarstyti;

Vieningos ir dviejų plokščių elektromagnetinio suderinamumo problemos vis labiau žinomos. Pagrindinė šio reiškinio priežastis yra tai, kad signalo kilpos plotas yra per didelis, ne tik sukuria stiprią elektromagnetinę spinduliuotę, o grandinė yra jautri išoriniams trukdžiams. Siekiant pagerinti linijos elektromagnetinį suderinamumą, paprasčiausias būdas yra sumažinti kritinę signalo kilpos plotą.

Rakto signalas: nuo elektromagnetinio suderinamumo perspektyvos pagrindinis signalas daugiausia yra susijęs su stipriais radiacijomis sukurtais signalais ir jautriais signalais prie išorinio pasaulio. Signalai, kurie gamina stiprią spinduliuotę, paprastai yra periodiniai signalai, tokie kaip laikrodis arba signalai, kurių signalas yra žemas. Jautrūs signalai, kurie yra jautrūs trukdžiams, yra žemesnio lygio analoginiai signalai.

Vienos ir dviejų sluoksnių plokštės paprastai naudojamos mažiau kaip 10KHz žemo dažnio analoginiame projekte:

1 toje pačioje elektros linijos sluoksnyje iki radialinio išlyginimo ir minimizuoti linijos ilgio sumą;

2 paimkite galią, žemės, arti vienas kito; pagrindiniame signalo linijos audinyje ant žemės, žemė turi būti arti signalinės linijos. Dėl to mažesnio kilpos plotas sumažina diferencinės režimo spinduliuotės jautrumą išoriniams trikdžiams. Kai signalinė linija šalia pridedant žemę, ji sukūrė minimalų kilpos plotą, signalo srovė neabejotinai atitiks šią grandinę, o ne kitą žemės kelią.

3 Jei tai dvigubo sluoksnio plokštė, galite ant plokštės kitoje pusėje, šalia toliau nurodytos signalinės linijos, išilgai signalinės linijos audinio - pagrindinės linijos, kiek įmanoma platesnės linijos. Tokiu būdu sudaryta grandinės plotas lygus PCB plokštės storiui, padaugintam iš signalinės linijos ilgio.

Rekomenduojamas surinkimo būdas:

2.1 SIG-GND (PWR) -PWR (GND) -SIG;

2.2 GND-SIG (PWR) -SIG (PWR) -GND;

Dėl pirmiau išdėstytų dviejų sluoksnių plokščių modelių gali kilti problemų dėl tradicinio 1,6 mm (62 milijonų) plokščių storio. Sluoksnio tarpai tampa labai dideli, ne tik neleidžia valdyti impedanso, tarpsluoksnio movos ir ekranavimo; ypač galia tarp didelio atotrūkio tarp plokštės talpyklos susidarymo sumažėja, nepadeda išfiksuoti triukšmo.