Namuose > Naujienos > Turinys
Ar "Pattern Aluminium PCB" bus rūdis
Oct 20, 2017

Aliuminio PCB modelio naudojimas yra labai platus, trijų šonkaulių, penkių šonkaulių, rodyklių modelio aliuminio yra įprasti veislių, konstrukcijos, transportavimo, apdailos, šaldymo įrangos ir kitose srityse galima pamatyti aliuminio PCB modelį. Šiandien "Suzhou" modelio aliuminio tiekėjai - "Long Kai Aluminium", kad papasakotų apie tai, ar aliuminis bus rūdis.

Bendras šio oksido sluoksnio sluoksnio aliuminio PCB modelis yra labai plonas, jis tik 0,00001 mm, todėl truputį storas. Norint, kad aliuminio PCB modelis taptų patvarus, pramonėje dažnai geras aliuminio PCB modelis panardinamas į 20% natrio sulfatą ir 10% azoto rūgšties tirpalą, todėl šis oksidų sluoksnio storis (anoduotas) Šis sluoksnis oksido plėvelė bijo rūgšties ir šarminės baimės, todėl aliuminio modelis neturėtų būti gaminamas tik gaminant maistą.

Dažnai žmonės nėra karšto indo, visada naudokite žolės peleną arba smėlį, kad nuvalytumėte. Tiesą sakant, tai labai netinkamas požiūris. Taigi, kad pelenai gali būti labai geri, kad pašalintų aliuminio puodą šio "striukės": pirma, trintis gali būti grindžiama mokslininkų eksperimentu, pasaulyje neegzistuoja absoliučiai ne metalo rūdys, o sąlygos su laipsniu skirtingi skaičiavimai. Geležies rūdys yra tai, kad jie negali susidaryti priežiūros sluoksnio, todėl rūdys vis daugiau ir daugiau, kol rūdis per, todėl dažnai matome tamsią rūdijimą.

Aliuminio PCB nėra atvejis, jis gimsta rūdžių išvaizda, kad deguonį būtų užblokuotas viduje aliuminiui, aliuminio viduje jis negrūgs, šis rūdžių sluoksnis į Aliuminio PCB priežiūros plokštės charakteristikas, vadiname It yra aliuminio oksidas. Aliuminas yra būdingas, nuvalykite jį ir netrukus sukurs naują aliuminio oksido sluoksnį, toliau išlaikysite efektą. Nesvarbu, ar mes naudojame viską vėlyvoje priežiūros ir priežiūros darbe, yra labai svarbu, įskaitant akmens konsolidacijos išvaizdą.